Vera Konsept GYO, Borsada Talep Toplamaya Başladı

teknoloji haberleri

Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Vera Konsept GYO), 15,78 TL sabit fiyatla ve talep toplama yöntemiyle halka arz için talep toplama sürecini başlattı.

Vera Konsept GYO, 55 milyon lot hisse senedini halka arz ediyor. Halka arz büyüklüğü ise 867,9 milyon TL olarak belirlendi.

Halka arzın talep toplama süreci 18-19-20 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Halka arzın 24 Ekim 2023 tarihinde Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Vera Konsept GYO, İstanbul'da konut, ofis, ticari alan ve arsa gibi gayrimenkullerden oluşan bir portföyü yönetiyor. Şirket, portföyünü geliştirmek ve büyütmek için halka arzdan elde edeceği geliri kullanacak.

Halka arzın yatırımcılar için önemli bir fırsat olduğu düşünülüyor. Vera Konsept GYO, güçlü bir mali yapıya sahip ve büyüme potansiyeli yüksek bir şirket.

Vera Konsept GYO Hakkında

Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2018 yılında İstanbul'da kuruldu. Şirket, konut, ofis, ticari alan ve arsa gibi gayrimenkullerden oluşan bir portföyü yönetiyor. Vera Konsept GYO'nun portföyünün toplam değeri 1,5 milyar TL'nin üzerindedir.

Şirket, portföyünü geliştirmek ve büyütmek için halka arz yolunu seçti. Vera Konsept GYO'nun halka arzının 24 Ekim 2023 tarihinde Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Halka Arzın Detayları

  • Halka arz edilecek pay sayısı: 55 milyon lot
  • Halka arz fiyatı: 15,78 TL
  • Halka arz büyüklüğü: 867,9 milyon TL
  • Talep toplama tarihleri: 18-19-20 Ekim 2023
  • İşlem görmeye başlama tarihi: -

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *