TikTok, Reklamsız Abonelik Planı Üzerinde Çalışıyor: ABD'de 4,99 Dolarlık Plan Test Ediliyor

teknoloji haberleri

TikTok, platform üzerinde reklamları engelleyen bir ödeme planı üzerinde çalışıyor. ABD'de test edilen reklamsız abonelik planının 4,99 dolar olmasının beklendiği kaydedildi.

Video tabanlı sosyal medya platformu TikTok'un yakın zamanda reklamsız abonelik için bir ödeme planı üzerinde çalıştığı aktarıldı.

Android Authority'nin aktardığına göre, reklamsız TikTok deneyimi, aylık 4,99 dolarlık bir ödeme planıyla ABD'de test ediliyor.

tiktokucretli

Aylık ödeme planını satın alan kullanıcılar, platform üzerinde herhangi bir reklam ile karşılaşmayacak.

TikTok'tan konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak bu ödeme planının test aşamasında olduğu kaydedildi.

TikTok Nedir?

TikTok, özellikle gençler arasında popüler olan bir sosyal medya platformudur. İlk olarak 2016 yılında yayınlanan TikTok, kısa video paylaşımlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İlk olarak Musical.ly adıyla bilinen bir uygulama olan TikTok, 2018 yılında Çin merkezli ByteDance tarafından satın alındıktan sonra popülaritesini artırmış ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

TikTok'un temel özelliği, 15 saniyelik veya 60 saniyelik videolar paylaşmanıza olanak tanımasıdır. Kullanıcılar, çeşitli filtreler, efektler ve müzikler kullanarak yaratıcı ve eğlenceli videolar oluşturabilirler. TikTok'un sunduğu müzik kütüphanesi, kullanıcıların videolarına popüler şarkılar eklemelerine olanak sağlar ve bu da platformun müzikal bir deneyim sunmasını sağlar.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *