Samsung’un yeni telefon serisi Galaxy S21 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonun basın görsellerinin sızdırılmasının ardından tasarımına dair yorumlar yapılıyor. Bunların yanı sıra telefonun ön sipariş tarihi hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı.  Çin’de telefonu ön sipariş vermek için bile ‘ön ödeme’ yapılıyor. İlginç bir sisteme sahip olan Çin’de telefonun ön siparişleri için bir sayfa açıldı.

Telefonu satın almak isteyen kişiler buraya yaklaşık 15 dolarlık bir ödeme yapıyor. Böylelikle telefon ön siparişe açıldığı zaman bu ödemeyi yapan kişiler öncelik veriliyor. Ayrıca 15 dolarlık ödeme yapan kullanıcıların 15 doları telefonun fiyatından düşülüyor. Eğer bu ödemeyi yapmış kişiler telefonu almaktan vazgeçerse 15 dolar kullanıcıya iade ediliyor.

Çin’deki sitesinde Galaxy S21 olarak değil de Samsung’un 2021’deki ilk 5G amiral gemisi telefonu tanımlaması kullanılıyor. Telefonun daha önceki sızdırılan tanıtım tarihi ise 14 Ocak 2021’di. Tüm dünyadaki siparişlerin ise 14 Ocak’tan hemen sonra olması bekleniyor. Bu tarih ilerleyen dönemlerde değişebilir.