Realme yeni ürünlerini tanıttı. Realme Watch S Pro ve Realme Buds Air Pro Master Edition olarak adlandırılan cihazları Hindistan’da piyasaya sürüldü. Realme yeni akıllı saati ve kulaklığı kullanıcı ile buluşturmak için sıkı bir çalışma içerisinde.

Akıllı saatin özelliklerine gelecek olursak ikili GPS desteği bulunuyor. Nabız ölçme ve kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor. Su geçirmediği aktarılan akıllı saatin işlemci tarafında bizleri ARM Cortex-M4 karşılıyor. Yüzlerce saat arayüzü ile gelen akıllı saat 420 mAh’lik bir batarya gücü ile paslanmaz bir çelik kasayı birleştiriyor. Akıllı saat 135 dolar. Saatin Watch S MASTER EDİTİON versiyonu da bulunuyor. Bunun fiyatı ise 80 dolar.

Realme Akıllı Saatin yanında yeni kulaklığını da tanıttı. Realme Buds Air Pro Master Edition ise Jose Levy imzalı bir kulaklık olarak piyasaya sürüldü. Kulaklık yeni bir uzay grisi seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyorken aynı zamanda bazı özellikler dışında önceki nesil ile aynı çizgiden ilerliyor.

Kulaklık aramalar ve gürültü engelleme özelliği sebebiyle ‘çift mikrofon’a sahip. Kulaklığın bunun yanı sıra 94 ms gibi süper düşük gecikme süresi sunuluyor. Kulaklık yaklaşık 68 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcıyla buluşuyor.