Geçtiğimiz günlerde Geforce NOW, 3 farklı ülkede sunucularını açacağının haberini vermişti fakat herkesin aklında belli bir takım sorular oluştu. İşte bu sorulardan bir kaçının cevabı.

Daha önce satın almış olduğum NVIDIA GeForce NOW üyeliğim GAMEPLUS’ta da geçerli olacak mı?

Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına GAME+ ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Halihazırdaki GeForce NOW üyeliğiniz ile aldığınız hizmeti GeForce NOW powered by GAME+ servisinden bağımsız olarak farklı sunucular üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternet hızı gereksinimi ne kadar olacak?

GeForce NOW, 60 fps’de 720p için 15Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır.

Hangi oyunları oynayabileceğim?

Oyunlar” sayfasından GeForce NOW’da desteklenen yüzlerce oyunun bulunduğu listeye ulaşabilir, hangi oyunları oynayabileceğini kontrol edebilirsin. Oynamak istediğin oyunun kütüphanende bulunması veya önceden satın almış olman yeterli. Listemizde bulunan, desteklenen platformlardaki oyunlarını GeForce NOW’da dilediğin gibi oynayabilirsin. Üstelik platformda Fortnite, War Thunder, World of Tanks gibi birçok ücretsiz oyun da bulunuyor.

Nasıl kayıt olurum?

Buraya tıklayarak hemen ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Hangi cihazlarda oynanabilir olacak?

Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir.) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir olacak.