Created with Lunacy

Tinder, dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcılarla ücretsiz olarak eşleşmenize izin verecek!

Tinder, dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcılarla ücretsiz olarak eşleşmenize izin verecek!

Şahsen bir randevuyla karşılaşamıyorsanız, yaşadıkları yer gerçekten önemli değil. Zaten Tinder böyle düşünüyor. The Verge , şirketin profillerin dünya çapında görünmesine izin verecek yeni bir Küresel Modu test etmeyi planladığı bildiriliyor . Kullanıcılar diğer şehir, eyalet ve hatta ülkelerdeki insanlarla eşleşebilecek.

The Verge’e göre , Tinder önümüzdeki hafta bazı kullanıcılarla Global Modu test etmeye başlayacak. Başlamak için, Global Mod ücretsiz bir katılım özelliği olacaktır.

Tinder, insanların başka yerlerdeki kullanıcılarla bağlantı kurmasını sağlayan Passport adında benzer, ücretli bir özelliğe sahiptir. Geçen ay, Tinder Passport’u tüm kullanıcılara ücretsiz yaptı , ancak bu teklif 30 Nisan’da sona erdi.

Küresel Mod coğrafi sınırları ortadan kaldıracak gibi görünse de, kullanıcıların hangi şehirlerde ortaya çıktıklarına karar vermelerine izin vermeyecek gibi görünüyor. ücretli bir özellik olarak. 

Tinder, salgına tepki olarak tarih sınırlarını gevşeten ilk kişi değil. Nisan ayında Bumble, kullanıcıların “tüm ülke” filtresine sahip ABD’deki herhangi biriyle eşleşmesini mümkün kıldı . Görüntülü sohbet yoluyla güncellemek isteyen kullanıcılar için bir Sanal Tarih rozeti ekledi ve yaratıcı çevrimiçi buluşmayı teşvik etmek için Airbnb ile birlikte çalıştı . Tinder ayrıca bu yaz bire bir görüntülü sohbet başlatma planları ile sanal tarihler için hazırlanıyor . 

Her şey gibi tarihlemenin de COVID-19’dan etkilendiği açıktır. Uygulama kullanıcıları muhtemelen yüz yüze görüşmemelidir, ancak hızlıca kaydırılır. Tinder, 29 Mart’ta tarihinin herhangi bir gününde olduğundan daha fazla swipe (üç milyarın üzerinde) gördüğünü söyledi. Kullanıcıların dünya çapında eşleşmesine izin vermek, uygulamaya daha da fazla destek verebilir.

{{author}}

{{content}}

{{author}}

{{tname}}
AllEscort