Created with Lunacy

‘Valorant’ 2 Haziran’da herkese açık olacak

‘Valorant’ 2 Haziran’da herkese açık olacak

Valorant oynamak için kaşınıyorsanız, ancak bir şekilde Twitch akışlarını izleyerek bir beta anahtarı takma konusunda başarılı olamadıysanız , denemek için çok daha fazla beklemek zorunda kalmayacaksınız. Riot Games, ücretsiz oynadığı taktik atıcıyı 2 Haziran’da çoğu bölgedeki herkes için kullanılabilir hale getirecek. 

Kapalı beta’ya katılanlar, 28 Mayıs’ta sona ereceği için, birkaç gün boyunca düzeltmeleri gerekmeksizin geçmek zorunda kalacaklar. Riot, kapalı kalma süresini oyuncu hesaplarını sıfırlamak, yeni içerik eklemek (belki de ilk savaş geçişi de dahil olmak üzere) ve Valorant’ın doğru sürümüne hazırlanmak için kullanacak . Ayrıca gecikmeyi azaltmak için Atlanta, Dallas, Londra, Madrid ve Varşova’da daha fazla sunucu konumu ekliyor.

Lansman gününde yeni bir harita, ajan ve oyun modu (takım ölüm maçı olmayacak) olacak, duyuru hakkında bir Yaz Oyunu Festivali akışında ortaya çıktı .

Kapalı beta Nisan ayının başlarında yayına girdiğinde oyun çok sayıda insanın dikkatini çekti. Çoğu insanın beta erişimi elde etmek için tek şansı Twitch flamalar ve etkileyicilerin oynamasını izlemekti – Valorant ilk gününde 1.7 milyon eşzamanlı izleyici çekti . Bazı yanlısı oyuncular, geçen yılki İleri Takip Lig MVP dahil olması katılmak için diğer başlıklar çıkmak Valorant ekipleri atıcı bile bulamadan uygun esports lig.

Valorant ‘ın anti-hile sistemi Vanguard eğer kapatmazsanız sürekli PC üzerinde çalışan, sen oynamıyorsun , oyun hakkında bir çekirdek konuşurken noktası olmuştur. Güvenlik her iki Riot için şefleri ve Valorant geçenlerde Engadget açıkladı Vanguard nasıl çalıştığını.

{{author}}

{{content}}

{{author}}

{{tname}}
AllEscort