Star Wars: Battlefront’a geri döndü

Tipik olarak, bir oyun orijinal Star Wars: Battlefront kadar eski olduğunda, kullanıcılar yıllarca güncellemelerden çok fazla beklemezler. Gerçekten de, birçok durumda, çok oyunculu sunucular kapatıldıkça ve resmi destek durma noktasına geldikçe , yaşlanma oyunları özellikleri kaybetme eğilimindedir . Ancak, bir nedenden ötürü, Battlefront bugün çok oyunculu sahnesini canlandırabilecek beklenmedik bir güncelleme aldı.

Star Wars: Battlefront, yıllar önce GameSpy’ın kapanmasıyla uygun çok oyunculu oyununu kaybetti. Ancak bugünkü güncelleme , Steam çok oyunculu desteğini ekliyor, yani sonunda arkadaşlarınızla (veya çılgınlıklarınızla) çılgınca kara savaşlarına geri dönebilirsiniz.

Battlefront’un en son (ve muhtemelen nihai) güncellemesi de birkaç değişiklik daha yaptı. Liste uzun değil, ancak Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca ek diller için destek eklendi (bunun tam yerelleştirme anlamına gelip gelmediğinden emin değiliz), ek “ses desteği” uygulandı (ne anlama gelirse) ve ekran boyutuyla ilgili çeşitli menü ve oyun sorunları yamalanmıştır.

Orijinal Battlefront’u daha önce hiç oynamadıysanız, şimdi kontrol etmek için harika bir zaman. Steam çok oyunculu desteği nihayet uygulandığında, oyunun Tartışma kartlarında, çevrimiçi oyuncu sayısındaki artışla ilişkili bir faaliyet artışı görüyoruz.

Son birkaç aydır, oyun nadiren herhangi bir günde 60’tan fazla oyuncuyu çevrimiçi olarak gördü. Şimdi, bu sayı 250’den fazla oyuncuya ulaştı ve bu güncellemenin haberleri yayıldıkça bu sayının daha da artmasını bekliyoruz. Bu arada, bir ya da iki oyun bulmanız için yeterli oyuncudan fazlası olmalı.

Battlefront görsel bir bakış açısından biraz tarihli olsa da, yaşı için hala şaşırtıcı derecede iyi görünüyor. Belki daha da önemlisi, oyun hala oynamak için eğlenceli ve Steam’de sadece 5$ (yüzde 50 indirim), bir şans vererek kaybedecek çok az şeyiniz var.

{{author}}

{{content}}

{{author}}

{{tname}}
AllEscort