Created with Lunacy

Volkswagen sadece ID elektrikli araçlarını çevrimiçi satacak

Volkswagen sadece ID elektrikli araçlarını çevrimiçi satacak

Volkswagen elektrikli araçlarını satma şeklini değiştiriyor. Şirketin bayilikleri artık EV’lerin kimlik ailesi için birincil satış noktası olmayacak – bunun yerine satışı kolaylaştıran bir “temsilci” rolünü üstlenecek.

Bir VW EV için pazardaysanız , şimdi doğrudan Volkswagen ile sipariş verebilir ve tercih ettiğiniz satıcıyı seçebilirsiniz. Bayiye girdiğinizde size sert satış yapmak yerine, satıcı şimdi test sürüşlerini organize etmeye, işlemi kolaylaştırmaya ve anahtarları sorunsuz bir şekilde yeni tekerleklerinize aldığınızdan emin olmaya odaklanacaktır. Aracın fiyatı ve bayi komisyonu sabittir, bu da bayilere bir miktar mali rahatlama getirecektir.

Yeni sistem – dünya genelinde VW perakende ortakları herkes tarafından benimsenmektedir – lansmanıyla, gelecek ay Avrupa’da ilk kullanıma sunulacak ID.3 . EV’lerin nihayetinde otomotiv endüstrisini yeniden şekillendirmesinin başka bir yolunu temsil ediyor ve EV satışlarını da en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmalı – bayiliğin denklemden çıkarılması, özellikle EV alıcıları ne olduklarını zaten bildiği için satın alma sürecini çok daha basit hale getirmelidir. istemek.

{{author}}

{{content}}

{{author}}

{{tname}}
AllEscort