Canva, 125 Milyon Kullanıcıya Yapay Zeka Desteği Sağlıyor

teknoloji haberleri

Canva, yapay zeka destekli yeni özelliklerini tanıttı. Yeni özellikler, kullanıcıların tasarım sürecini kolaylaştırmayı ve daha yaratıcı içerikler oluşturmayı amaçlamaktadır.

1. Magic Design

Magic Design, bir görseli tamamen özelleştirilebilir şablonlara dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Magic Design, hayal gücünüzü mükemmel tasarıma dönüştürmek için eşlik eden mükemmel yazı tiplerini, resimleri, grafikleri ve stilleri otomatik olarak seçer.

2. Draw

Draw ile fikirlerinizin taslağını çizin. Canva'nın ücretsiz çizim aracı Draw ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Draw, tasarımlarınıza özelleştirilmiş çizimler ve grafikler eklemenizi sağlar, böylece tasarımlarınız kalabalığın arasından sıyrılır.

3. Çeviri

Canva'nın hızlı ve kolay çevrimiçi tercümanı. Çeviride kaybolmadan uluslararası ekiplere, müşterilere ve hedef kitleye ulaşın. Tasarımlarınızı yalnızca birkaç tıklamayla birden fazla dile çevirebilirsiniz.

4. Sihirli Silgi

Magic Eraser ile resimleri çevrimiçi olarak anında temizleyin. İstenmeyen nesneleri kaldırmak veya kişileri fotoğraflardan silmek çok kolay. Dikkatinizi dağıtan unsurları Magic Eraser ile anında ortadan kaldırmak için fırçalayın.

5. Canva'da Beat Sync

Beat Sync ile ses ve videoyu senkronize edin. Canva'nın video düzenleyicisindeki Beat Sync ile ses ve videoyu çevrimiçi olarak otomatik olarak senkronize edin.

6. Canva Sunumları

Canva Sunumlarını tasarlayın, sunun ve ilham verin. Canva Sunumları fikirlerinizi etkileyeceğinden, izleyicilerinizi büyüleyen sinematik görsellerle Sunumlarınızı yeniden tasarlayın.

7. Canva Docs'ta Magic Write'a Giriş

Yapay zeka metin oluşturucusu. Basitçe bir istemle başlayın ve listelerin, biyografi başlıklarının, içerik fikirlerinin, beyin fırtınalarının ve daha fazlasının saniyeler içinde ortaya çıkmasını izleyin.

8. Metinden görüntü

Basit bir açıklamadan birkaç saniye içinde benzersiz görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Canva'nın yapay zeka görüntü oluşturucusu Text to Image ile sözcüklerinizin ve ifadelerinizin güzel görüntülere dönüşmesini izleyin.

9. Animasyon Oluşturun

Animasyonunuzun izlemesini istediğiniz yolu çizin, yol boyunca hızlandırın veya yavaşlatın, ardından arkanıza yaslanın ve sihrin gerçekleşmesini izleyin.

10. Marka Merkezi

Canva'nın yeni Marka Merkezi, ekiplerin markaya uygun tasarımlar oluşturmak için ihtiyaç duyduğu her bileşeni Canva'nın düzenleme deneyiminde sunuyor.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *