Behzat Ç.'nin Heyecanla Beklenen 2. Sezonu: 7 Aralık 2023'te BluTV'de Yayınlanacak

teknoloji haberleri

2010 yılında çıkış yapan ve Türkiye'nin en iyi dizileri arasına ismini yazdıran Behzat Ç., geçtiğimiz yıl Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi ismiyle geri dönmüştü. BluTV'de yayınlanan ve orijinal kadrodan birçok ismi geri getiren yapım, izleyenlerden beğeni toplamıştı.

Dizinin ikinci sezonunun ne zaman geleceği ise merak konusuydu. BluTV, bugün sosyal medya hesaplarından sezonun yayın tarihini açıkladı. Aynı zamanda bir teaser da paylaşıldı.

7 Aralık'ta başlıyor

BluTV'nin yaptığı açıklamaya göre, Behzat Ç.'nin 2. sezonu 7 Aralık 2023'te yayına girecek. Dizi, her hafta 2 yeni bölüm olarak izleyicilerle buluşacak.

Teaser'da neler var?

BluTV'nin paylaştığı teaser'da, Behzat Ç. ve ekibinin yeni bir cinayet soruşturmasına başladığı görülüyor. Cinayet, Ankara'nın üst düzey bir bürokratının oğluna ait. Behzat Ç. ve ekibi, bu cinayeti çözmek için zorlu bir mücadeleye girişecek.

Behzat Ç.'nin 2. sezonu için beklentiler yüksek

Behzat Ç.'nin 2. sezonu için beklentiler yüksek. Dizinin ilk sezonu, orijinal seriye sadık kalarak izleyicilerden beğeni toplamıştı. İkinci sezonda da benzer bir başarı elde edilmesi bekleniyor.

Behzat Ç.'nin 2. sezonu için merak edilenler

Behzat Ç.'nin 2. sezonu için merak edilenler arasında şunlar yer alıyor:

  • Cinayeti kimin işlediği?
  • Behzat Ç. ve ekibi cinayeti çözebilecek mi?
  • Dizide yeni karakterler olacak mı?
  • Dizinin finali nasıl olacak?
Behzat Ç.'nin 2. sezonunu merakla bekliyoruz.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *