Aşk-I Memnu'nun Yeni Versiyonu Bihter'in Yayın Tarihi Belli Oldu

teknoloji haberleri

Türk dizi tarihinin en ünlü yapımları arasında yer alan Aşk-ı Memnu'nun yeni bir film versiyonu için çalışmaların başladığını bu yılın başlarında sizlerle paylaşmıştık. Şimdiyse "Bihter" olarak isimlendirilecek bu filmle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Amazon, Prime Video'da yayımlanacak filmin yayın tarihini resmen açıkladı. Yayım tarihi, filmin ilk fragmanı aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıldı.

Fragman

Filmin ilk fragmanı, 24 Ekim 2023 tarihinde yayınlandı. Fragmanda, Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı Bihter karakterinin hikayesi anlatılıyor. Bihter, Adnan Bey'in (Osman Sonant) genç ve güzel eşidir. Adnan Bey'in oğlu Behlül (Boran Kuzum) ile yasak bir aşk yaşamaktadır.

Yayın Tarihi

Amazon Prime Video, Aşk-ı Memnu'nun yeni versiyonu "Bihter"in 16 Kasım 2023 tarihinde izleyicilerle buluşacağını duyurdu. Film, 2023 yılının sonunda Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden ve Lorin Menhart yer alıyor.

Filmin Yönetmeni

Filmin yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper üstleniyor. Senaryosunu ise Merve Göntem kaleme alıyor.

Filmin Konusu

Film, Aşk-ı Memnu'nun hikayesini 1900'lerin başında İstanbul'da yeniden anlatıyor. Bihter, Adnan Bey'in genç ve güzel eşidir. Adnan Bey'in oğlu Behlül ile yasak bir aşk yaşamaktadır. Bu yasak aşk, Bihter'in hayatını alt üst eder.

Filmin Beklentileri

Aşk-ı Memnu, Türk dizi tarihinin en sevilen yapımlarından biridir. Bu nedenle, yeni versiyonunun da büyük bir ilgiyle karşılanacağı düşünülüyor. Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Osman Sonant gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film, izleyicilerden olumlu yorumlar alabilir.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *