Apple AirTag 2, 2025'te yeni güvenlik özellikleriyle geliyor

teknoloji haberleri

Apple'ın akıllı takip cihazı AirTag, 2021 yılında piyasaya sürüldü. Cihaz, kaybolan eşyaları bulmak için kullanılabiliyor.

LeaksApplePro adlı Twitter kullanıcısı, AirTag 2 için yeni iddialar ortaya attı. İddialara göre, cihaz 2025'te piyasaya çıkacak ve yeni güvenlik özellikleriyle gelecek.

Yeni özellikler arasında şunlar yer alıyor:

  • 3 boyutlu hassas bulma: Bu özellik, AirTag'in bulunduğu konumun 3 boyutlu bir haritasını oluşturacak. Böylece, kullanıcılar AirTag'in bulunduğu yeri daha doğru bir şekilde bulabilecek.
  • Kilitli konum: Bu özellik, AirTag'in bulunduğu konumun başkaları tarafından görülmesini engelleyecek.
  • Takip önleme: Bu özellik, AirTag'in izinsiz takip edilmesini engelleyecek.

AirTag 2'nin fiyatının ise henüz belli değil.

AirTag 2'nin yeni güvenlik özellikleri, cihazın güvenliğini önemli ölçüde artıracak. 3 boyutlu hassas bulma özelliği, kullanıcıların AirTag'in bulunduğu yeri daha doğru bir şekilde bulmalarına yardımcı olacak. Kilitli konum özelliği, AirTag'in bulunduğu konumun başkaları tarafından görülmesini engelleyecek. Takip önleme özelliği ise AirTag'in izinsiz takip edilmesini engelleyecek.

AirTag 2'nin 2025'te piyasaya çıkması bekleniyor. Cihazın yeni güvenlik özellikleri, kaybolan eşyaları bulmak için daha güvenli ve kullanışlı bir çözüm sunacak.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *