2024 Yılında Çıkacak 5 Marvel Filmi

teknoloji haberleri

Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni

Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni, Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için planlanan bir süper kahraman filmidir. Film, Chris Evans'ın Steve Rogers / Kaptan Amerika rolünü yeniden canlandıracağı ikinci Kaptan Amerika solo filminin devamı niteliğindedir. Filmin yönetmenliğini Julius Onah üstlenecek ve senaryosunu Malcolm Spellman yazacak.

Madame Web

Madame Web, Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için planlanan bir süper kahraman filmidir. Film, Dakota Johnson'ın Madame Web rolünü canlandıracağı ilk Madame Web filminin uyarlamasıdır. Filmin yönetmenliğini S.J. Clarkson üstlenecek ve senaryosunu Matt Sazama ve Burk Sharpless yazacak.

Thunderbolts

Thunderbolts, Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için planlanan bir süper kahraman filmidir. Film, Marvel Comics'in aynı adlı süper kötü takımının bir uyarlamasıdır. Filmin yönetmenliğini Jake Schreier üstlenecek ve senaryosunu Eric Pearson yazacak.

Blade

Blade, Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için planlanan bir süper kahraman filmidir. Film, Mahershala Ali'nin Blade rolünü canlandıracağı ilk Blade filminin yeniden çevrimidir. Filmin yönetmenliğini Bassam Tariq üstlenecek ve senaryosunu Stacy Osei-Kuffour yazacak.

Deadpool 3

Deadpool 3, Marvel Sinematik Evreni'nin 4. fazı için planlanan bir süper kahraman filmidir. Film, Ryan Reynolds'ın Deadpool rolünü yeniden canlandıracağı üçüncü Deadpool filminin devamı niteliğindedir. Filmin yönetmenliğini Shawn Levy üstlenecek ve senaryosunu Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Logelin yazacak.

Bu filmlerin tümü, Marvel Sinematik Evreni'nin genişlemesine ve büyümesine katkıda bulunmayı vaat ediyor. Marvel hayranları, bu filmleri izlemek için sabırsızlanıyor.

Yorum yazın

E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacaktır işaretli alanlar zorunludur *