La Casa De Papel’in 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

La Casa De Papel’in 4. sezon yayın tarihi açıklandı! la casa de papel 1 sezon 1 bölüm, la casa de papel izle 3 sezon, la casa de papel, la casa de papel izle türkçe dublaj, la casa de papel 2 sezon, la casa de papel dizibox, la casa de papel izle 4 sezon, la casa de papel 1 sezon 3 bölüm, la casa de papel 1 sezon 1 bölüm tr dublaj, la casa de papel oyuncuları, la casa de papel 1 sezon 2 bölüm,

Netflixin en çok izlenen dizilerinden biri olan, La Casa de Papel‘in 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Netflix, Brezilya’nın Sau Paulo şehrinde düzenlenen ve 3 bin 500’den fazla hayranın katıldığı Comic-Con Experience panelinde La Casa De Papel’den sürpriz bir video paylaştı. Yeni sezona ait video merak uyandırdı! 

La Casa De Papel’in 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

Netflix Türkiye hesabı, La Casa de Papel‘in 4. sezonuna ait yayınlamış olduğu 29 saniyelik bir video ile yeni sezonun 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacak olduğunu duyurdu.

Dizinin bir önceki sezonu, İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma girişiminde bulunan çetenin heyecanlı kaçış hikayesi ile son bularak, izleyicileri merak içinde bırakmıştı. Polis ile hırsızlık grubunun lideri Profesör’ün heyecanlı ve dramatik kovalamacası ile yarım kalan hikayenin devamı 4. sezonda seyirci karşısına çıkacak.