Giphy’nin yeni video platformu sesli GIF’ler sunuyor

Giphy’nin yeni video platformu sesli GIF’ler sunuyor gif indir, gif küçültme, gif yapma, gif bayrak, gif yapma sitesi, gif to jpg, gif converter, gif türk bayrağı, gif dj ismi çiçek adı, gif yükle, gif ne demek,

GIF (JIF?), günlük iletişimimizin kritik bir parçası haline geldikleri yadsınamaz. WhatsApp, Twitter ve Facebook onları standart olarak destekliyor ve muhtemelen imzalarına gömülü olan zany creative types’tan birden fazla e-posta aldınız. Şimdi, sessiz film geliyor gibi, bir ses alıyorlar: Giphy, animasyonlu Gıf’ler ve çıkartmalar kütüphanesine ses ekliyor.

Şirket, bu alandaki zarfı itmek, Snapchat ile ortaklık kurmak ve daha sonra kendi video platformunu başlatmak için daha önce var. Şimdi, Variety raporları gibi, giphy Video sesli içeriğe sahip olacak-başlangıçta sadece bir dizi önceden seçilmiş medya ortağı dahil olacak. İçerik Universal Pictures sever gelecek, Geffen Records ve BBC Amerika, ilgi Pike ve yaklaşan filmler ve TV şovları hakkında konuşurken insanları almak için tasarlanmış. Giphy 15 saniyelik bir sınır önermesine rağmen, klipler 30 saniyede kapatılacaktır… dikkat süreleri.

Bu noktada, hareket kesinlikle gelir odaklı, ancak ses Giflerinin başarısı şüphesiz kullanıcı tarafından oluşturulan içerikte yer alacak-ımgur geçen yıl bu damarda bir şeyler yaptı. Giphy CEO’su Alex Chung’un Variety’ye söylediği gibi, ” Gıf’lerin popüler olması yıllar aldı.”Ve sonunda ana akıma çarptıklarında, meme kültürü ve onları oraya getiren son derece çevrimiçi türlerdi-şirketler değil. Ancak, Chung, şirketin platformu genel nüfusa açmak için henüz bir planı olmadığını söylüyor. Yine de, eğer format varsa, birisinin normal kullanıcıların eline geçmesi uzun sürmez-bu Giphy’nin görülüp görülmeyeceği.