2019’da kaç dakika müzik dinlediniz?

2019’da kaç dakika müzik dinlediniz?

2019 yılında, dünyanın her yanından milyonlarca insan, sevdikleri müzikleri ve podcast’leri dinlemek ve yeni favorilerini keşfetmek için Spotify’a geldi. Peki, 2019 yılı sizin için nasıl geçti? Yıla şöyle bir bakmak ve kendi “en”lerinizi keşfetmek için Spotify 2019 Kişisel Özeti (Wrapped) verilerine göz atabilirsiniz.

Spotify bu sene, sadece kişisel özet deneyimini hatırlatmakla kalmıyor, aynı zamanda “On Yıllık Özetim” opsiyonu ile kullanıcıların on yıla uzanan dinleme verilerini de gösteriyor. Böylece kullanıcılar, 2019 ve on yıl boyunca en çok dinledikleri ve keşfettikleri şarkı, albüm, sanatçı ve podcast yayınlarına erişebilecek.

Spotify 2019 Kişisel Özeti’ne ulaşmak için uygulamaya girmeniz yeterli. Bilgisayar ya da mobil uygulamasına girdikten sonra ana sayfada 2019 Özetim’e tıklayarak 2019 boyunca neler dinlediğinizi görebilirsiniz. En çok dinlediğiniz şarkıdan, 2010 yılından beri kaç dakika müzik dinlediğinizi dahi görebilmeniz mümkün.

Ayrıca Kişisel 2019 özeti (Wrapped) paylaşım kartınız ile sonuçlarınızı Instagram, Twitter, Snapchat ve Facebook üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.